Společnost TOP PÁRTY NÁBYTEK je …

OSOBITOSTJsme společnost s lidskou tváří, ne neosobní kolos. K naší práci přistupujeme pozitivně, s osobním nasazením a snahou najít řešení za každé situace.

 

JEDINEČNOSTZákazník je pro nás jedinečný. Každý klient má nárok na individuální přístup a splnění svých jedinečných požadavků.

 

DOKONALOSTJe princip všeho, co děláme….

 

Jsme mladou dynamickou společností, která vstoupila na trh roku 2008 ve Švýcarsku. Postupem času nás naše kořeny zavedli znovu zpět do Čech a na Slovensko. Úspěšně a spolehlivě zapůjčujeme vybavení a párty nábytek na množství akcí všeho druhu - narozeninové párty, firemní akce, svatby pod širým nebem, společenské události, rauty, bankety, veletržní expozice a festivaly. Dlouhodobě spolupracujeme s širokou škálou našich věrných spokojených zákazníků. Nabízíme služby vysoké kvality s důrazem na úzký vztah a komunikaci s klienty. Naším krédem je VAŠE POHODLÍ.

 

Hlavním zaměřením společnosti TOP párty NÁBYTEK je PŮJČOVNA – PRONÁJEM PÁRTY NÁBYTKU (stoly, židle, bistro stolky, mobilní bary, sedací soupravy), VYBAVENÍ (šatny, vytápění, pódia, dekorace), GASTRO A CATERING INVENTÁŘE (skleničky, příbory, talíře, grily), PÁRTY STANŮ, pagod, mobilních hal, nůžkových stanů. Veškerý inventář a vybavení půjčujete čistý a vracíte použitý. Nabízíme i ozvučení, osvětlení, dekorace a prezentační techniku do párty stanů, ale i sálů a budov.

 

Půjčíme Vám kompletní vybavení dle typu akce, kterou pořádáte. Vámi vybraný sortiment si můžete sami vyzvednout nebo Vám jej doručíme na místo určení.

 

HLAVNÍM KRÉDEM BUDOVÁNÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY JE JEDNODUCHOST, DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE, VÝHODNÁ CENOVÁ POLITIKA, DOBRÉ SLUŽBY A KOMUNIKACE.