♠♠ ČLÁNKY A TEXTY PRO VÁS

Důmyslné desatero pro venkovní svatbu a hostinu

 

Sny o svatbě na rozkvetlé louce, u jezera, na horách, či v lese, jsou sice romantické, ale je na místě zamyslet se i nad praktickou stránkou věci jakou je přívod elektrické energie, hygienické zázemí, transport hostů na dané místo nebo jak poznat dobré služby.

Důmyslné desatero pro venkovní svatbu a hostinu
 

Zakladní jednoduché rady, kterých by se měl raději držet každý.

1. Velikost stanu, aneb jak já dostanu všechny do stanu?

Poraďte se s odborníky. Velikost se mění dle počtu hostů, zda má být ve stanu kapela nebo pouze DJ, parket, zázemí pro catering či bary. Nikdo se nechce celý večer strkat s ostatními.

2. Kvalitní stan, konstrukce a bezpečnost, aneb nejlevněji si to zařídím sám, ještě na tom vydělám?

Stany z hobby marketů či od hasičů ponechte na zahradní grilování. „Na svatbu využijte vybavení renomovaných společností, které mají profesionální konstrukce, nehořlavé opláštění a hlavně stany bezpečně ukotví.“, radí pan Haas.

3. Vše na jednom místě, aneb brácha u jídla, strejda u kapely, proč já je neviděl den celý?

pusťte představu, že catering bude v jednom stanu a kapela s tanečním parketem ve druhém. Zábava se pak tříští. Jeden velký stan je lepší než několik menších.

4. Terén a vhodná obuv, aneb teta Dáša to je kočka, ztratila však botu, na punčoše očka.

Hosté by již před svatbou měli být informováni, že svatba bude venkovní. Málokterá žena chce celý den vytahovat jehlové podpatky z trávníku.

5. Podlaha, aneb babička Růža o holi, s nerovnostmi zápolí.

Podlaha zvyšuje komfort celé svatby. Přestože není zrovna levnou položkou, vyplatí se do ní investovat. Koberec navíc celý prostor zateplí a zútulní.

6. Minimum dodavatelů šetří čas i peníze, aneb vybírám z dodavatelů, vybírám, zmatek z toho v hlavě mám.

Využijte společnosti, která nabízí komplexní služby. Stany, nábytek, dekorace, mobilní toalety, ozvučení nebo osvětlení dobrá společnost zajistí sama. Pozor však na všeho znalé chvástaly alias Brouky Pytlíky.

7. Hygienické zázemí, aneb zvukový WéCé koncert tchána z večera, nepřehlušila ani kapela.

Nikdo nechce čuchat odér z toalet, proto by měl být hygienický koutek vzdálen od hlavního dění. „Zajišťujeme mobilní toalety často a díky dlouhodobé spolupráci jsme schopni dostat se na zajímavé ceny.“, poukazuje majitel společnosti FD PARTY EVENTS. Pozor, cesta k záchodům musí být v noci osvětlena!

8. Dekorace, aneb nejsou to jen pojmy, že barvy dělají dojmy.

Stan je jednoduché přetvořit do jakéhokoliv stylu. Stropní nebesa vytvoří honosný prostor, barvy, látky a vázy pak úžasné tvary a atmosféru.

9. Správné osvětlení, aneb plamen ze svíček mi nahání hrůzu z hasičského houkání.

Důležité je zvolit správný druh zdroje světla a také intenzitu osvětlení. „Vybírat sice můžete různé druhy svíček, venku ale doporučuji použít pouze bílá vánoční světýlka“, varuje pan Haas.

10. Povolení majitele pozemku, aneb bez povolení, žádná legrace není.

Stan je prázdná bílá plachta, která lze dotvořit v jakémkoliv stylu. Můžete si vybrat místo, nábytek, dekorace, občerstvení i téma svatby. Vyhněte se pouze chybám, které už udělali ti před vámi.“

 

 

 

 

Venkovní svatby rostou v žebříčku popularity

Novodobým trendem jsou bezesporu svatby pod širým nebem. Mít obřad či hostinu na kterémkoliv venkovním místě není v dnešní době nic složitého. Firmy specializující se na pronájem party stanů a svatebního vybavení dodají vaší venkovní svatbě věčný glanc.

Venkovní svatby rostou v žebříčku popularity
 

Padesát tisíc svatebních párů každoročně vybírá „své“ místo na svatbu. Volba prostředí, ve kterém nevěsta s ženichem propojí své osudy, je bezpochyby jedním z klíčových rozhodnutí, jež před svatebčany stojí. Novodobý trend v podobě svateb pod širým nebem rozšiřuje škálu možného výběru. Nyní se totiž můžete rozhodnout mít obřad či hostinu na kterémkoliv venkovním místě, které je pravým zosobněním vašich soukromých tužeb. Firmy specializující se na pronájem party stanů a svatebního vybavení dodají vaší venkovní svatbě věčný glanc. Vydejte se s námi po stopách doporučení naší společnosti, která se v oblasti obřadů a hostin pod širou oblohou pohybuje jako ryba ve vodě. Pojďme se společně věnovat  tomuto tématu. Pojďme rozklíčit největší chyby, kterých se svatebčané dopouštějí. Nechte si od profesionála doporučit pár fíglů, na něž se nevyplatí zapomenout.

Jak praví jedno známé klišé: tisíce osob, tisíce přání. Ano, lidské povahy jsou rozlišné a co se venkovních svateb týče, těžko hledat dvě shodné představy. Pohádková svatba v zámeckém parku, tradiční obřad na venkovské zahradě nebo dokonalý servis v golfovém resortu? Party stany se dají postavit téměř všude a různým představám se dá vyhovět prostřednictvím rozlišného druhu vybavení – od velkoprostorových stanů s luxusními nebesy doplněné svítícím LED parketem a skleněnými dekoracemi, až přes touhu prožít ve stanu nevázanou zahradní party.

Svatba a akce pod širým nebem - vždy ve vaše, stylu!

Disponujeme širokou nabídkou veškerého vybavení a je jen na svatebčanech v jakém stylu svatbu pojmou. Shánění židliček, koberců, slavobrány, stolů, dekorací a desítek dalších věcí - to vše pro vás zajistíme my. Vždy je ale zapotřebí mít na mysli mokrou variantu, proto tím nejhlavnějším je party stan. Velkoprostorové stany zajistí kompletní zázemí na svatební obřad, hostinu i svatební party. Proto disponujeme nejen party stany různých velikostí a tvarů, ale půjčujeme i různé vybavení jako:

  • Mobilní podlahy a taneční parkety
  • Pódia, ozvučení, osvětlení
  • Nábytek – stoly, židle, osvětlení
  • Lounge sezení, mobilní bary
  • Cateringové vybavení
  • Svatební dekorace

Nabídka svatebčanům na míru

Svatba se vždy plánuje několik měsíců dopředu. Výjimkou nejsou ani venkovní svatby: Se svatebčany proto několikrát nezávazně konzultujeme jejich představu o svatbě. Individuálně dle požadavků místa konání, počtu hostů a bohatosti vybavení sestavujeme nabídky na míru. A stejně je pak několikrát přepracováváme. Snažíme se vám vyjít vstříc, vše s vámi probrat, ale hlavně vás uklidnit, protože zvládneme zajistit opravdu širokou škálu služeb - nejen těch našich, ale i různá doporučení na jiné ozkoušené dodavatele, ať už v oblasti cateringu, či oddávajících, nebo fotografů.

To dokládá i zkušenost Markéty a Filipa, jimž jsme stavěli svatbu na venkovském mlýně blízko Jemnice. „Máme rádi přírodu, proto volba svatby na venkově byla jasná. Mlýn však nemá žádnou společenskou místnost, proto jsme se rozhodli pro party stan. Několik měsíců dopředu jsme s vaší firmou řešili terén, volbu podlahy, velikosti stanu atd. Stan nakonec předčil naše očekávání a naši hosté z něj byli unešení.“

A pokud stále váháte hlavně z důvodu, že si neumíte představit cenové relace, navštivte naši sekci SVATEBNÍ cenové BALÍČKY,  nebo nám jednoduše napište :)