4x8m nůžkové stany


Nůžkový stan 8x4 metry je kvalitní díky zesílené tvrdosti a pevnosti zpracovaných hliníkových trubek. Stan je 100% nepromokavý, proto je ideální pro veletrhy, výstavy, farmářské trhy, i jako zastřešení zahradní party.  Stan je vhodný pro 64 osob na stání a 48 osob na sezení. Námi nabízené stany mají rám 50mm, což je jeden z nejsilnějších rámů dostupných na trhu v kategorii nůžkových stanů.  Použitá kvalitní tkanina je vyrobena z PVC po-vrstveného, nesnadno hořlavého a vodotěsného materiálu s uzavřenými švy. Snadné rozložení a složení za velmi krátký čas - pouze lehkou a jednoduchou manipulací nohou.
 
 
 Nabízíme Vám KVALITNÍ A ROBUSTNÍ hliníkové nůžkové stany HEXAGON. 
 
Stany vynikají jedinečnými vlastnostmi a díky tomu se na trh dostává opravdu spolehlivý nůžkový stan nesrovnatelných vlastností se stany v HOBBY marketech. Stany mají pouze hliníkové komponenty, proto vydrží i nadměrnou zátěž. 
 
Prodej nůžkových stanů od TOPPARTYNABYTEK.CZ je spolehlivá volba. 
 
Sada obsahuje vždy konstrukci, střechu a opláštění složené ze 3 plných bočnic a čtvrté bočnice s dveřmi + kotvící kolíky. Sada máte tak již od nás kompletní. Naše sada neobsahuje bočnice s okny, které jsou náročné na údržbu z důvodu usazování nečistot a plísní.
 
Cena nůžkového stanu ...........35.000,- Kč bez DPH (tj. 42.350 ,- Kč s DPH)
 (V ceně je zahrnuta 1x konstrukce + 1x střecha + 4x bočnice) 
        zesílená TVRDOST zpracovaných hliníkových trubek
·        vynikající trvanlivá NEPROMOKAVÁ vrstvená tkanina z polyesteru
·        jednoduchá manipulace
·        stavba v krátkém časovém intervalu
·        jednoduchá instalace
·        jednoduchá přeprava
·        skladnost stanů ve složeném tvaru, díky minimalizaci rozměrů.
 
KONSTRUKCE: celohliníková hexagonová konstukce, více info naleznete zde 
 
BARVY: skladem míváme barvy černá, bílá. Ostatní barvy, velikosti stejně tak jako potisk možné na objednání – realizace během 6-8 týdnů.

 
 
 


Nůžkový stan bílý 4x8 metrů HEXAGON

35 000,00 Kč
#0401000007