Párty stan 10x35 metrů HALTEC

63 000,00 Kč bez DPH
cena za kus

Velkoprostorové party stany německé značky HALTEC jsou skládány z jednotlivých dílů o rozponu 10 m a délce 5m. Podchozí výška stanu (výška v okapu) je 2,5m a celková (výška v hřebeni) je 4,7m. Sklon střechy 20 stupňů. V čele stanu je 1 noha osově vzdálená 5m. V naší půjčovně stanů a nábytku Vám půjčíme stany všech rozměrů. Pavilón je možné stavět na jakémkoliv povrchu nebo na námi dodávané stanové podlaze z modulů systému TECH nebo HALTEC.

Konstrukce hal a stanů je vyrobena tak, aby vyhovovala opakované montáži a mohla být použita v jakémkoliv ročním období. Je tvořena kombinací oceli a slitinami hliníku. Opláštění je zajištěno speciální ohnivzdornou PVC plachtou (750g/m2) nepropouštějící světlo a UV záření. Bočnice stanu mohou být dodány s okny nebo bez. Každý pětimetrový díl je spojen v půlce zipem takže vchod do stanu může být v jakémkoliv místě.

Neváhejte a kontaktujte naši půjčovnu za účelem pronájmu party stanu. Svatební party stan, i pronájem stanů na vaši firemní akci – vše zajistíme!

 

Kód produktu: 0303000004
Parametry
Barva: bílá
Materiál: ocel, PVC
Průchozí výška: 200 cm
Jiné: bočnice s okny
Rozměr: 10x35 m