Svatební velertrh v pražském hotelu Diplomat

Svatební veletrh v hotelu Diplomat tak jako každoročně, i letos přinesl nabídku více než 100 vystavovaltelů na jednom místě. Nastávající manželé jsou tak ušetřeni časově náročným útrapám a mohou si vybrat místo na svatbu, objednat prstýnky, prohlédnout šaty, „osahat“ si ten správný papír na svatební oznámení, vybrat fotografa, vyzkoušet boty, svatební dorty, vizážistku, nebo se rozhodnout, zda bude jejich svatba v zámeckém resortu, či romanticky pod šiřým nebem ...

 

Pro tu poslední možnost jsme tu vystavovali právě my. Novomanželé a jejich rodinný příslušníci tak měli možnost v pátek 3.2. 2017 v odpoledních hodinách a v sobotu 4.2.2017 po celý den shlédnout naši expozici doplněnou prezentací fotografií, vizualizacemi a samozřejmě osobním vysvětlením.

Svatební veletrh úspěšně moderoval pan David Gránský, jehož  jméno zviditelnila hlavně soutěž Tvoje tvář má známý hlas. David Gránský ale překvapil svojí skromností, příjemným vystupováním a profesionálním moderováním.

Veletrh má každoročně velmi zajímavou návštěvnost a nejinak tomu bylo i letos. Těšíme se na Vás v terénu na Vaší svatbě!!